Διαγωνισμός Μικροί “Picasso”

Διαγωνισμός Μικροί “Picasso”

Οι μικροί μας «Picasso» δημιούργησαν… Σειρά σας να ψηφίσετε τα έργα τους!
Ακολουθήστε τα παρακάτω βήματα και βοηθήστε τους μικρούς μας καλλιτέχνες να κερδίσουν υπέροχα δώρα!

1. Περιηγηθείτε ανάμεσα σε περισσότερες από 1800 ζωγραφιές με θέμα «Η αξία της ανακύκλωσης και ειδικότερα της ανακύκλωσης των άχρηστων ελαστικών οχημάτων»
  2. Ψηφίστε έως και 3 ζωγραφιές που σας άρεσαν περισσότερο.
  3. Κάντε share το διαγωνισμό για να ψηφίσουν ακόμη περισσότεροι χρήστες τα έργα των παιδιών.

ΠΡΟΣΟΧΗ! Ο διαγωνισμός αφορά σε ζωγραφιές που έχουν προκύψει από τη δήλωση σχολείων στον διαγωνισμό «ΔΩΡΕΑΝ ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ ΕΛΑΣΤΙΚΩΝ ΔΑΠΕΔΩΝ ΣΕ ΣΧΟΛΕΙΑ ★ ΖΩΓΡΑΦΙΣΕ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΕΡΔΙΣΕ ΕΝΑ ΕΛΑΣΤΙΚΟ ΔΑΠΕΔΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΥΛΗ ΤΟΥ» ο οποίος έχει ήδη ολοκληρωθεί και δεν μπορούν να δηλωθούν εκ νέου ζωγραφιές.

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.