Συγκέντρωση τροφίμων

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες.
Λίγο πριν τις διακοπές του Πάσχα και μέσα σε αυτές τις δύσκολες για όλους, συνθήκες της πανδημίας, οι μαθητές, οι εκπαιδευτικοί και οι γονείς του 10ου Δημοτικού Σχολείου, αποφάσισαν να συγκεντρώσουν τρόφιμα μακράς διαρκείας, με σκοπό να διανεμηθούν σε οικογένειες που το έχουν ανάγκη. Καλούμαστε λοιπόν, αν και όσο μπορεί ο καθένας μας, να προσφέρουμε, όπως κάνουμε πάντα, Για το λόγο αυτό, το σχολείο, καθημερινά, από τις 9:00πμ-12:00μμ θα είναι ανοιχτό για τη συγκέντρωση των τροφίμων, στο γραφείο των δασκάλων. Την Παρασκευή 22/4/21 τα τρόφιμα θα συσκευαστούν και θα δοθούν. Ευχόμαστε καλό Πάσχα και με το καλό να επιστρέψουμε με ασφάλεια στο φυσικό μας χώρο, αμέσως μετά τις διακοπές. Να είστε καλά!
Οι εκπαιδευτικοί και η Διευθύντρια του Σχολείου

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται.